نظر خود را ثبت نمایید
نقاط مثبت 0
نقاط منفی 0
رفتار مودبانه سهولت در یافتن آدرس تخفیف واقعی قیمت گذاری منصفانه تمیزی و بهداشت محیط ارزش معرفی به دوستان
رفتار بی ادبانه عدم استفاده از ماسک عدم رعایت بهداشت موزیک ناخوشایند سیگار کشیدن قیمت بالا

انتخاب شهر

حذف همه
یک شهر را انتخاب نمایید
انصراف تایید
dotShapes dotShapes dotShapes dotShapes
about image

خدمات ما


  1. در بینش خداپسندانه، همه افراد بندگان خدایند و باهم برابرند و می بایست برای رفع نیازهای خود به یکدیگر یاری رسانند و برای عمل به این امر مهم تعاون و یاری به هم‌نوعان ضرورت اصلی  این فرهنگ متعالیست . روشن است که اگر در میان افراد یک جامعه روحیه تعاون حکومت کند، زمینه براى پیشرفت مادى و معنوى فراهم می‌شود و تعاون و هم‌کارى بستر مناسبى براى ترقى و تعالى و شکوفایى همه جانبه آن جامعه می‌گردد.بدین‌گونه ادیان مختلف کارهاى دسته جمعى را بر کارهاى فردى ترجیح می‌دهند؛ چون کارهاى جمعى از استحکام بیشترى برخوردار است و از جمع شدن نیروهاى افراد، نیروى عظیمى فراهم می‌آید که هر کار مشکلى را آسان می‌سازد.
  2. شرکت تعاونی فرااستانی(ملی) بازار هوشمند کسب و کار با نام تجاری کاسب قادر است به موجب عقد قرارداد با فروشگاه های معتبر سطح شهر، جامعه پزشکان ، تعاونی ها، وکلا و کشاورزان درصدی از سود پیشه وران را کاهش داده و تحت عنوان «تخفیف» در کیف پول خریدار ذخیره نماید. بدیهی است که این درصد از سود قبلا بابت تبلیغات یا موارد دیگر هزینه میشده است. قرارداد با اصحاب کسب و کارها طبق نظرسنجی های مداوم از کاربران صورت خواهد گرفت و پس از مذاکره با فروشندگان و تعیین درصد تخفیف، تبلیغات مدرن برای پیشه وران به صورت کاملا رایگان آغاز خواهد شد که این امر سبب افزایش راندمان فروش و طبعا درآمد فروشندگان خواهد گردید.
  3. وظیفۀ تیم بازرسی این سامانه، بررسی مواردی مانند صداقت فروشنده در نحوۀ کسب و کار، وجود برچسب قیمت بر روی تمامی اجناس یا لیست تعرفۀ خدمات، قیمت های متعارف، برخورد خوب با خریداران و غیره خواهد بود و پس از تایید تمامی موارد، فروشگاه مورد نظر تایید خواهد شد. فروشندگانی که تمایل داشته باشند به صورت انحصاری در منطقه یا شهر خود فعالیت نمایند باید درصد تخفیف ویژه ای برای خریداران در نظر بگیرند.
  4. بدیهی است که به علت عقد قرارداد رایگان با فروشگاه، حتی اگر مراجعه ای صورت نگیرد و نقدینگی حاصل نشود، فروشنده متضرر نخواهد شد. مراکز طرف قرارداد همواره تحت نظارت مستقیم و غیرمستقیم کارشناسان سامانه خواهند بود تا نهایت رضایت برای همگان حاصل شود. اعتماد و اطمینان خاطر کاربران و مشتریان و همچنین مدیران مراکز طرف قرارداد به عنوان شرکای تجاری این سامانه، سرمایۀ بسیار ارزشمندی برای ما خواهد بود و تمام تلاشمان این است که این اعتماد و اطمینان روز به روز افزایش یابد.
  5. این طرح کمک نوآور، عضو شرکت ­های خلاق معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با کد نوآفرین 8348-07-30-13 از سازمان فناوری اطلاعات ایران است و دارای پروانه کسب از اتحادیۀ کسب و کارهای مجازی و مجوز فعالیت از سازمان نظام صنفی رایانه ­ای و گواهی فعالیت از اتاق تعاون ایران می ­باشد. این سامانه در نظر دارد تمامی بستر کسب و کار ایران را جامعۀ هدف خود قرار داده و به تمامی اصحاب کسب و کار اجازه دهد تا با عضویت رایگان در تعاونی، مانند یک سهام ­دار از پتانسیل درآمدزایی بازار و تمام مزایای مادی و معنوی این تعاونی بهره­ مند گردند و در شرایط نامطلوب اقتصادی، هر کاسب، تعاونی و فعال کسب و کار خانگی می­ تواند به صورت سیستمی فعالیت نماید و با جلب رضایت مشتری و بر حسب عملکرد خود مورد حمایت مالی اولین تعاونی پلتفرم ایران قرار بگیرد.
  6. اهداف اصلی تعاونی کاسب، افزایش گردش مالی بازار، کاهش هزینه­ های خانواده، اشتغال­ زایی، حمایت از کالای ایرانی، مبارزه با تورم و ارزآوری است. بدیهی است در آینده حمایت از استعدادها و کسب و کارهای نوپا و حمایت از مشاغل مجازی نیز جزء برنامه ­های این سامانه خواهد بود. همچنین تعاونی کاسب بر حسب مسئولیت اجتماعی خویش، با گسترش فرهنگ درخت­ کاری پا را از عرصۀ اقتصادی فراتر خواهد گذاشت و به ازای عضویت هر پیشه ­ور در این سامانه، یک اصله درخت با پلاک و نام خود او کاشته خواهد شد. تعاونی کاسب با تعاون و همت ایرانیان می ­کوشد تا علاوه بر ارائۀ راه­ حل برای معضلات اقتصادی، به سایر بحران­ های اجتماعی و زیست محیطی و فرهنگی نیز بپردازد و گامی هرچند کوچک در جهت سرافرازی ایران اسلامی بردارد. در مجموع مدیران اولین تعاونی پلتفرم ایران معتقدند شرکت فعالانه و مخلصانه در کارهاى نیک و مفید اجتماعى، بر هر فردی لازم و واجب است و کسى که نسبت به پیشرفت امور اجتماعى انسان ها و حتى کمک به جهت پیشرفت در کسب و کار دیگران، حساس نباشد و تنها به فکر خویشتن باشد، مضمون آیه شریفه تعاون را نادیده گرفته است