نظر خود را ثبت نمایید
نقاط مثبت 0
نقاط منفی 0
رفتار مودبانه سهولت در یافتن آدرس تخفیف واقعی قیمت گذاری منصفانه تمیزی و بهداشت محیط ارزش معرفی به دوستان
رفتار بی ادبانه عدم استفاده از ماسک عدم رعایت بهداشت موزیک ناخوشایند سیگار کشیدن قیمت بالا

انتخاب شهر

حذف همه
یک شهر را انتخاب نمایید
انصراف تایید
about image

قوانین کاسب

  فعالیت و کسب درآمد در شرکت تعاونی کاسب برای تمام افراد رایگان است

  کاربر گرامی برای استفاده از خدمات مختلف تعاونی کاسب (عضویت در باشگاه مشتریان، استفاده از فروشگاهها، فروش کالا و خدمات و ...) نیاز به ایجاد حساب کاربری دارید و با افتتاح حساب کاربری، می پذیرید که این قرارداد را به طور کامل مطالعه کرده و شرایط و قوانین آن را قبول دارید.

  مطابق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، بابت خرید و فروش و استفاده از سرویس های تجاری، دارا بودن حداقل سن قانونی الزامی است.

  کاربران گرامی دقت فرمایید که با ثبت نام در این سامانه، در صورت تمایل به خرید از مراکز طرف قرارداد، نسبت به سایر مشتریان صرفا بهای کمتری پرداخت می کنید. در صورت مشاهدۀ تغییر در کمیت و کیفیت کالا یا خدمات نسبت به سایر مشتریان، موارد را با واحد بازرسی در میان بگذارید.

  هر فرد موظف است برای ایجاد حساب کاربری از شماره همراه متعلق به خود استفاده کند. در غیر این صورت کاربر در برابر مالک شمارۀ همراه مسئول خواهد بود.

  هر کاربر به تنهایی مسئول تمامی فعالیت هایی است که از طریق حساب کاربری او انجام می شود. اگر شما حساب کاربری خود را در اختیار دیگری گذاشتید یا به صورت اشتراکی از آن بهره برداری کردید، تمام مسئولیت و عواقب آن به عهدۀ شخصی است که اطلاعات صورتحساب و پرداخت ها به نام اوست.

  هر فرد فقط مجاز است کارت یا کارت های بانکی متعلق به خود را در سامانه ثبت نماید. شمارۀ همراه باید متعلق به خود فرد باشد. مسئولیت ثبت اطلاعات اشتباه بر عهدۀ کاربر بوده و این سامانه هیچ مسئولیتی در قبال ورود اطلاعات اشتباه از جمله شمارۀ همراه یا شماره کارت بانکی مغایر با نام دارنده، اشتباهات تایپی و .. ندارد. لطفا در وارد کردن اطلاعات صحیح، دقت لازم را داشته باشید.

  هرگونه فعالیت در تعاونی کاسب، به معنای چشم و گوش بسته خرید و فروش کردن نیست! لذا لطفا پس از اطمینان از کمیت، کیفیت و صحت کالا یا خدمات ارائه شده، اقدام به خرید نمایید.

  خریدار موظف است قبل از مراجعه به مراکز طرف قرارداد، با مراجعه به سایت یا صفحات مجازی معرفی شده، از آخرین وضعیت مراکز طرف قرارداد و درصد تخفیف و سایر جزئیات آگاهی لازم را کسب کند تا در زمان مراجعه و خرید از بروز سوءتفاهم و سایر مسائل جلوگیری شود.

  کاربران سامانه موظف هستند با احترام کامل با فروشندگان برخورد نمایند و هرگونه مشکل احتمالی را صرفا از طریق کارشناسان سامانه پیگیری نمایند.

  زمان فروشندگان و مدیران محترم مراکز طرف قرارداد نیز به اندازۀ شما مهم و ارزشمند است. در نظر داشته باشید که حداکثر درصد تخفیف ممکن، از پیش توسط کارشناسان ما دریافت شده است. لذا جدا از چانه زنی خودداری فرمایید.

  خریدار می بایست برای تمام خریدهای خود از فروشندگان فاکتور الکترونیکی دریافت نماید. تمامی فروشندگان، موظف به ارائۀ فاکتور الکترونیکی خرید هستند. ارائۀ فاکتور الکترونیکی توسط فروشندگان یک الزام قانونی است.

  وضعیت قراردادها و تمامی مذاکرات فروشگاهی بر اساس نظرسنجی و بازخورد مردمی و در نهایت با تایید تیم کارشناسی سامانه نهایی می شوند. هرگونه تغییرات در کاهش یا افزایش مراکز طرف قرارداد، کاهش یا افزایش درصدهای تخفیف، شرایط ویژه، فسخ یا تمدید قراردادها، عقد قراردادهای جدید، امری طبیعی بوده و لیست مراکز طرف قرارداد در هر زمان، با توجه به نظر کارشناسان قابل تغییر است.                        بنابراین کاربر نمی تواند در ارتباط با این موارد اعتراضی داشته باشد.

  قوانین و مقررات و تمامی ضوابط با توجه به تغییر شرایط یا صلاح دید مدیران، در هر زمان قابل تغییر خواهد بود،اما تقسیم و تسهیم 95 درصد از درآمد تعاونی برحسب صورتجلسه مجمع عمومی و فوق العاده تعاونی،بین اصحاب کسب و کار ،خریداران،معرفین و اُاِاُ (اتاق تعاون-اصناف-اتحادیه ها)اتفاق خواهد افتاد.

  هرآنچه کاربر در حین استفاده از بسترهای مختلف تعاونی تولید و منتشر نماید (از قبیل عکس، درج نظرات و نظایر آن)، پس از تایید تیم بازرسی منتشر خواهد شد.

  هرگونه استفاده از خدمات تعاونی کاسب که منجر به نقض قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین شرعی و عرف جامعه گردد، ممنوع است. طبق این سند، کاربر موظف است تمام مجوزهای موردنیاز جهت عرضۀ محصولات خود را کسب نماید. در غیر اینصورت در برابر خسارات وارده به اشخاص ثالث پاسخگو خواهد بود. 

  فروش کالاهای قاچاق، ممنوعه و غیربهداشتی که برای سلامت مصرف کننده مضر باشند، ممنوع است.

  از درج قیمت های غیرواقعی و فریب خریداران به شدت خودداری کنید.